SOLIGHT kabel HDMI s Ethernetem HDMI 2.0 A konektor - HDMI 2.0 A konektor 1.5
KOD KRAT.:SISSV12215
KOD VÝR.:SSV12215
EAN.:8592718022921
| Světelný tok | 1140 lm |
|---|---|
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | Ostatní |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | DEOS |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 8 W |
| Krytí | IP20 |
| KOD | DEN800cCWI108FLB3 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SISSV12215
KOD VÝR.:SSV12215
EAN.:8592718022921
KOD KRAT.:MOHWM/3W/C/1/SA/X/O
KOD VÝR.:OZN/HWM/3W/C/1/SA/X/OP
EAN.:5902448993805
KOD KRAT.:AMMGU341130
KOD VÝR.:MGU3.411.30
EAN.:3606480372711
KOD KRAT.:OMADR42154
KOD VÝR.:ADR42154
EAN.:8591728421540
KOD KRAT.:OSISAHORP26
KOD VÝR.:4058075575950
EAN.:4058075575950
KOD KRAT.:PHLEDP7W/WWF/E27/BL
KOD VÝR.:8718699772253
EAN.:8718699772253
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena