PHILIPS LED kapka P45 4.9W/40W E14 2700K 470lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDP4.9/WWF/E14
KOD VÝR.:8719514309388
EAN.:8719514309388
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099156459 |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | High-baye |
| Příkon | 89 W |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 15800 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Krytí | IP40 |
| KOD | MOGAME150S8/4N60B/ND | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099156459 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDP4.9/WWF/E14
KOD VÝR.:8719514309388
EAN.:8719514309388
KOD KRAT.:DELXTS24-1
KOD VÝR.:XTS24-1
EAN.:6410014507190
KOD KRAT.:EABC-U-2/24-TW-ECO
KOD VÝR.:281710
EAN.:4015082817107
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena