| Výrobce: | |
| Výrobce | BJB |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209201317 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 30 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| Patice | G13 |
| EAN | 26291.4011.50 | ks | 1 | ks |
| KOD | BJB26291401150 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595209201317 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMZB5AV033
KOD VÝR.:ZB5AV033
EAN.:3389110908084
KOD KRAT.:AMZB4BD3
KOD VÝR.:ZB4BD3
EAN.:3389110888966
KOD KRAT.:YETDII20A
KOD VÝR.:112123
EAN.:3838895000150
KOD KRAT.:AMZB5AS834
KOD VÝR.:ZB5AS834
EAN.:3389110906912
KOD KRAT.:MOGEOOL8000SO4/9005
KOD VÝR.:GEOOL8000SO4/9005/ND
EAN.:8596099176280
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena