ABB PRAKTIK přepínač střídavý ř.6 IP44 ;bílá
KOD KRAT.:AB3553-06929 B
KOD VÝR.:3553-06929 B
EAN.:8595017230592
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | PRAKTIK |
| Logistické informace: | |
| Balení | 28 ks |
| EAN | 8595017230172 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 62 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 9.3 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 52 mm |
| Výška balení | 93 mm |
| Barevné provedení | šedá |
| Druh strojku | zásuvka |
| Krytí | IP44 |
| KOD | AB5518-2929 S | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017230172 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3553-06929 B
KOD VÝR.:3553-06929 B
EAN.:8595017230592
KOD KRAT.:AB3553-01929 B
KOD VÝR.:3553-01929 B
EAN.:8595017230554
KOD KRAT.:OSEVA7510/827F
KOD VÝR.:4099854048807
EAN.:4099854048807
KOD KRAT.:PHZH300KL40
KOD VÝR.:871951443280200
EAN.:8719514432802
KOD KRAT.:AB3553-01929 S
KOD VÝR.:3553-01929 S
EAN.:8595017230561
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena