ABB PRAKTIK přepínač sériový ř.5 IP44 ;šedá
KOD KRAT.:AB3553-05929 S
KOD VÝR.:3553-05929 S
EAN.:8595017230585
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | TANGO |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017218101 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 37 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 7.1 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 71 mm |
| Výška balení | 71 mm |
| Druh strojku | zásuvka |
| EAN | 8595017218101 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB5518A-A2359 B | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3553-05929 S
KOD VÝR.:3553-05929 S
EAN.:8595017230585
KOD KRAT.:SEZ3211
KOD VÝR.:8585009021123
EAN.:8585009021123
KOD KRAT.:AB3558-A91342
KOD VÝR.:3558-A91342
EAN.:8595017207570
KOD KRAT.:AB3553-05929 B
KOD VÝR.:3553-05929 B
EAN.:8595017230578
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena