NARVA trubková žárovka 15W 240V E14 /371003/
KOD KRAT.:NAZT15
KOD VÝR.:371003000
EAN.:8595209903969
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | CLASSIC |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017212697 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | hnědá |
| Délka balení | 62 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 9.3 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 52 mm |
| Výška balení | 93 mm |
| Způsob montáže | na povrch |
| Druh strojku | zásuvka |
| KOD | AB5517-2389 H3 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017212697 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:NAZT15
KOD VÝR.:371003000
EAN.:8595209903969
KOD KRAT.:NAZT15B
KOD VÝR.:371103000
EAN.:8595209903976
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:OSH66733PRO
KOD VÝR.:4008321208668
EAN.:4008321208668
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:NAZH25
KOD VÝR.:369003000
EAN.:4014501006146
KOD KRAT.:NAZT40DIG
KOD VÝR.:368010000
EAN.:8595209900944
KOD KRAT.:GPZ6F22
KOD VÝR.:1012501000
EAN.:4891199002205
KOD KRAT.:AB5512C-2349 B1
KOD VÝR.:5512C-2349 B1
EAN.:8595017219276
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:AB3553-21289 H3
KOD VÝR.:3553-21289 H3
EAN.:8595017205095
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena