MODUS příslušenství příruba na výlož (přímá) pr.76mm Pro veřejné svítidlo LV
KOD KRAT.:MOLVDRP76
KOD VÝR.:1000004906
EAN.:8595073763683
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | SWING |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017205781 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Řazení vypínače | ř.1 |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Druh strojku | spínač |
| Strojek/rámeček | strojek |
| KOD | AB3557G-A01340 B1 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017205781 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOLVDRP76
KOD VÝR.:1000004906
EAN.:8595073763683
KOD KRAT.:PHIH17431/30/P7
KOD VÝR.:8718696170502
EAN.:8718696170502
KOD KRAT.:EAAP-45
KOD VÝR.:275410
EAN.:4015082754105
KOD KRAT.:GPZR6
KOD VÝR.:1012204000
EAN.:4891199000119
KOD KRAT.:BES30200
KOD VÝR.:2333130250
EAN.:8592920107737
KOD KRAT.:HTRSR3b
KOD VÝR.:V120
EAN.:8595614702300
KOD KRAT.:RTISAAC
KOD VÝR.:ISAAC
EAN.:8594031136200
KOD KRAT.:OSQPTFIT70/220-240I
KOD VÝR.:4008321377685
EAN.:4008321377685
KOD KRAT.:PHH8720169078802
KOD VÝR.:872016907880200
EAN.:8720169078802
KOD KRAT.:OSQTP5149230
KOD VÝR.:4008321329370
EAN.:4008321329370
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena