PHILIPS svít.down.LED Peridot Rec Kit Sq Aj 7W WH 3pk
KOD KRAT.:PHI8721103037015
KOD VÝR.:872110303701500
EAN.:8721103037015
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | SWING |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017205811 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | hnědá |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Řazení vypínače | ř.1 |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Druh strojku | spínač |
| Strojek/rámeček | strojek |
| KOD | AB3557G-A01340 H1 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017205811 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI8721103037015
KOD VÝR.:872110303701500
EAN.:8721103037015
KOD KRAT.:NAH385006000
KOD VÝR.:385006000
EAN.:8595209907356
KOD KRAT.:BESM5001
KOD VÝR.:2335050010
EAN.:8592920085738
KOD KRAT.:OB2043165
KOD VÝR.:2043165
EAN.:4012195179054
KOD KRAT.:OEZSM1E-4
KOD VÝR.:39264
EAN.:8590125392644
KOD KRAT.:OSDL55/830
KOD VÝR.:4050300298917
EAN.:4050300298917
KOD KRAT.:PHQDN135B6S/830
KOD VÝR.:871869938117299
EAN.:8718699381172
KOD KRAT.:SIWM-50WS-L
KOD VÝR.:WM-50WS-L
EAN.:8592718026516
KOD KRAT.:MGLA10061
KOD VÝR.:LA10061
EAN.:4892657089691
KOD KRAT.:PHI8721103105455
KOD VÝR.:872110310545500
EAN.:8721103105455
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena