ABB PRAKTIK přepínač křížový ř.7 IP44 ;šedá
KOD KRAT.:AB3553-07929 S
KOD VÝR.:3553-07929 S
EAN.:8595017230622
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017207556 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Řazení vypínače | ř.6+6 |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Strojek/rámeček | strojek |
| EAN | 8595017207556 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3558-A52340 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3553-07929 S
KOD VÝR.:3553-07929 S
EAN.:8595017230622
KOD KRAT.:KAFVH1Z2Z2K6sw
KOD VÝR.:H1Z2Z2-K 6 sw
EAN.:8591043864169
KOD KRAT.:AMSDD380804
KOD VÝR.:SDD380804
EAN.:3606481483201
KOD KRAT.:AB3553-06929 H
KOD VÝR.:3553-06929 H
EAN.:8592624054030
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena