ABB TANGO kryt spínače jednoduchý průzor ;bílá
KOD KRAT.:AB3558A-A653 B
KOD VÝR.:3558A-A653 B
EAN.:8595017208225
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 16 ks |
| EAN | 8595017202940 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 31 mm |
| Krytí | IP30 |
| Napětí | 400 V |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Řazení vypínače | ř.3 |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Druh strojku | spínač |
| Strojek/rámeček | komplet |
| EAN | 8595017202940 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB34253-10 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3558A-A653 B
KOD VÝR.:3558A-A653 B
EAN.:8595017208225
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena