ABB TANGO rámeček čtyřnásobný svislý ;bílá
KOD KRAT.:AB3901A-B41 B
KOD VÝR.:3901A-B41 B
EAN.:8595017219870
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8595017275203 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Barevné provedení | šedá |
| EAN | 8595017275203 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3292U-A90100 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3901A-B41 B
KOD VÝR.:3901A-B41 B
EAN.:8595017219870
KOD KRAT.:AB3901M-A00110 03
KOD VÝR.:3901M-A00110 03
EAN.:8595017239182
KOD KRAT.:AB3916-62220
KOD VÝR.:3916-62220
EAN.:8595017277504
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena