PANASONIC baterie alkalická EVOLTA AA/LR6 ;BL4
KOD KRAT.:PALR6EVBL4
KOD VÝR.:11584
EAN.:5410853044789
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1000 ks |
| EAN | 8595017277504 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 20 mm |
| KOD | AB3916-62220 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017277504 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PALR6EVBL4
KOD VÝR.:11584
EAN.:5410853044789
KOD KRAT.:AB3558A-A652 B
KOD VÝR.:3558A-A652 B
EAN.:8595017208188
KOD KRAT.:MO1410189002
KOD VÝR.:1410189002
EAN.:8596099026158
KOD KRAT.:MO1410589002
KOD VÝR.:1410589002
EAN.:8595073796476
KOD KRAT.:AB3553-07929 B
KOD VÝR.:3553-07929 B
EAN.:8595017230615
KOD KRAT.:AB3558-A21342
KOD VÝR.:3558-A21342
EAN.:8595017207518
KOD KRAT.:MGLA8032
KOD VÝR.:LA8032
EAN.:4892657085228
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena