MODUS sada nerez spon pro prachotěs V3 18 ( sada 6 ks)
KOD KRAT.:MO1410189002
KOD VÝR.:1410189002
EAN.:8596099026158
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8592624049401 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| KOD | AB3292U-A00003 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592624049401 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MO1410189002
KOD VÝR.:1410189002
EAN.:8596099026158
KOD KRAT.:MO1410589002
KOD VÝR.:1410589002
EAN.:8595073796476
KOD KRAT.:BEA1399
KOD VÝR.:1950011201
EAN.:8592920049747
KOD KRAT.:AB3558A-05940 B
KOD VÝR.:3558A-05940 B
EAN.:8595017222948
KOD KRAT.:ENL92UP10
KOD VÝR.:7638900343533
EAN.:7638900343533
KOD KRAT.:BEP8502
KOD VÝR.:1451701200
EAN.:4891199183645
KOD KRAT.:AB3558-A21342
KOD VÝR.:3558-A21342
EAN.:8595017207518
KOD KRAT.:ABKJ-B 183
KOD VÝR.:KJ-B 183
EAN.:8595017201462
KOD KRAT.:VA4706MPBL4
KOD VÝR.:4706
EAN.:4008496105946
KOD KRAT.:BEP4702
KOD VÝR.:1440013114
EAN.:8592920038673
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena