ABB TANGO zásuvka 2-násobná 2x2P+PE clonky ;bílá
KOD KRAT.:AB5512A-2359 B
KOD VÝR.:5512A-2359 B
EAN.:8595017217814
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017290602 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Řazení vypínače | ř.6+6 |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Strojek/rámeček | strojek |
| EAN | 8595017290602 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3559-A52345 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB5512A-2359 B
KOD VÝR.:5512A-2359 B
EAN.:8595017217814
KOD KRAT.:AB3558A-A610 B
KOD VÝR.:3558A-A610 B
EAN.:8595017219696
KOD KRAT.:AB3553-05929 S
KOD VÝR.:3553-05929 S
EAN.:8595017230585
KOD KRAT.:SEZ3211
KOD VÝR.:8585009021123
EAN.:8585009021123
KOD KRAT.:AB3558-A91342
KOD VÝR.:3558-A91342
EAN.:8595017207570
KOD KRAT.:AB3553-05929 B
KOD VÝR.:3553-05929 B
EAN.:8595017230578
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena