ABB strojek doutnavka orientační univerzální 0.5mA ;oranžová
KOD KRAT.:AB3916-12221
KOD VÝR.:3916-12221
EAN.:8595017277610
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | PRAKTIK |
| Logistické informace: | |
| Balení | 26 ks |
| EAN | 8595017230585 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Řazení vypínače | ř.5 |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Barevné provedení | šedá |
| Krytí | IP44 |
| Strojek/rámeček | komplet |
| EAN | 8595017230585 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3553-05929 S | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3916-12221
KOD VÝR.:3916-12221
EAN.:8595017277610
KOD KRAT.:AB3553-80929 B
KOD VÝR.:3553-80929 B
EAN.:8595017230639
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena