PHILIPS startér S10 4 65W 220 240V
KOD KRAT.:PHLS10
KOD VÝR.:871150069769133
EAN.:8711500697691
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | CLASSIC |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017206269 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Řazení vypínače | ř.1/0 |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Druh strojku | ovladač |
| Strojek/rámeček | komplet |
| EAN | 8595017206269 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3553-80289 B1 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLS10
KOD VÝR.:871150069769133
EAN.:8711500697691
KOD KRAT.:AB5512C-2349 B1
KOD VÝR.:5512C-2349 B1
EAN.:8595017219276
KOD KRAT.:DR312/B6
KOD VÝR.:50536214
EAN.:4043752174748
KOD KRAT.:ENH371/370BL1
KOD VÝR.:7638900253016
EAN.:7638900253016
KOD KRAT.:PHELEDT4.5/840
KOD VÝR.:8720169308886
EAN.:8720169308886
KOD KRAT.:DR13/B6
KOD VÝR.:50536207
EAN.:4043752174694
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
KOD KRAT.:AB3553-06289 H3
KOD VÝR.:3553-06289 H3
EAN.:8595017204418
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:OSL8/78
KOD VÝR.:4052899077355
EAN.:4052899077355
KOD KRAT.:OB2003832
KOD VÝR.:2003832
EAN.:4012197246303
KOD KRAT.:AB5011A-A00300 B
KOD VÝR.:5011A-A00300 B
EAN.:8595017276200
KOD KRAT.:BEP3922
KOD VÝR.:1446002200
EAN.:8592920071984
KOD KRAT.:KO170402006
KOD VÝR.:170402006
EAN.:4008224238595
KOD KRAT.:PHL18/16
KOD VÝR.:871150072687240
EAN.:8711500726872
KOD KRAT.:GPRC039502PP
KOD VÝR.:1032122090
EAN.:4891199212628
KOD KRAT.:YPRPKVB2
KOD VÝR.:05100212
EAN.:4016705102129
KOD KRAT.:OSH64784
KOD VÝR.:4050300004204
EAN.:4050300004204
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena