| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | LEVIT |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592624064602 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 81 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | rámeček |
| Šířka balení | 10 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| EAN | 8592624064602 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3901H-A05010 01 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854513206
KOD VÝR.:4099854513206
EAN.:4099854513206
KOD KRAT.:KACYKY5C2.5
KOD VÝR.:CYKY5x2.5
EAN.:8595067595122
KOD KRAT.:KACY10ZZ
KOD VÝR.:CY,H07V-U10
EAN.:8591043106054
KOD KRAT.:PH8720169191679
KOD VÝR.:872016919167900
EAN.:8720169191679
KOD KRAT.:KACYKY5C1.5
KOD VÝR.:CYKY5x1.5
EAN.:5907802014646
KOD KRAT.:PHH8721103107619
KOD VÝR.:872110310761900
EAN.:8721103107619
KOD KRAT.:SIPF31
KOD VÝR.:PF31
EAN.:8592718010942
KOD KRAT.:KNCP800
KOD VÝR.:02160
EAN.:5905339021601
KOD KRAT.:PHH8720169329058
KOD VÝR.:872016932905800
EAN.:8720169329058
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena