instalační kabel CYKY-J 5x2.5mm (J) ; kruh.100m
KOD KRAT.:KACYKY5C2.5
KOD VÝR.:CYKY5x2.5
EAN.:8595067595122
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854513206 |
| Délka | 1195mm |
| Šířka | 295mm |
| Výška | 11mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Krytí | IP40/IP20 |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | true |
| Možnost závěsné montáže | true |
| odolnost svítidla | IK02 |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 4320 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Třída svítidla | II |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 11.00 |
| Zástavbová šířka | 285 |
| Životnost | 100000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 33 W |
| EAN | 4099854513206 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854513206 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854513213 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:KACYKY5C2.5
KOD VÝR.:CYKY5x2.5
EAN.:8595067595122
KOD KRAT.:KACY10ZZ
KOD VÝR.:CY,H07V-U10
EAN.:8591043106054
KOD KRAT.:PH8720169191679
KOD VÝR.:872016919167900
EAN.:8720169191679
KOD KRAT.:KACYKY5C1.5
KOD VÝR.:CYKY5x1.5
EAN.:5907802014646
KOD KRAT.:PHH8721103107619
KOD VÝR.:872110310761900
EAN.:8721103107619
KOD KRAT.:SIPF31
KOD VÝR.:PF31
EAN.:8592718010942
KOD KRAT.:KNCP800
KOD VÝR.:02160
EAN.:5905339021601
KOD KRAT.:PHH8720169329058
KOD VÝR.:872016932905800
EAN.:8720169329058
KOD KRAT.:PHQRCS7503CL4000BK
KOD VÝR.:871155979854700
EAN.:8711559798547
KOD KRAT.:PH8718699774639
KOD VÝR.:871869977463900
EAN.:8718699774639
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena