LEDVANCE PL COMP 600 V 26W 840 LEDV
KOD KRAT.:OS4099854734489
KOD VÝR.:4099854734489
EAN.:4099854734489
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854491962 |
| Délka | 120.00 |
| Šířka | 120.00 |
| Výška | 20mm |
| Průměr | 120 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK03 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Downlighty |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| Reflektor | NIL |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Třída svítidla | II |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Vnější průměr | 120.00 |
| Výška/hloubka | 20.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 8 W |
| Světelný tok | 800 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| KOD | OS4099854491962 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854491962 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854491979 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854734489
KOD VÝR.:4099854734489
EAN.:4099854734489
KOD KRAT.:PHVCDMEMW230/842
KOD VÝR.:871869659664700
EAN.:8718696596647
KOD KRAT.:OS4099854734441
KOD VÝR.:4099854734441
EAN.:4099854734441
KOD KRAT.:OS4099854458521
KOD VÝR.:4099854458521
EAN.:4099854458521
KOD KRAT.:PHLS10E
KOD VÝR.:871150076497326
EAN.:8711500764973
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena