ABB PRAKTIK zásuvka 1-násobná 2P+PE IP44 ;bílá
KOD KRAT.:AB5518-2929 B
KOD VÝR.:5518-2929 B
EAN.:8595017230165
| Výrobce: | |
| Výrobce | WAGO |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050821215141 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20.1 mm |
| Podskupina zboží | Svorkovnice |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 25.6 mm |
| Výška balení | 14.2 mm |
| EAN | 4050821215141 | box | 11 | ks |
| KOD | WG773-173 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB5518-2929 B
KOD VÝR.:5518-2929 B
EAN.:8595017230165
KOD KRAT.:AMMIP22212
KOD VÝR.:MIP22212
EAN.:3606480147975
KOD KRAT.:SEZ6456-13
KOD VÝR.:10001482.00
EAN.:8585007314821
KOD KRAT.:AMA9C30811
KOD VÝR.:A9C30811
EAN.:3606480088957
KOD KRAT.:PHLEDHFA7.2W/WHE
KOD VÝR.:871951434294100
EAN.:8719514342941
KOD KRAT.:VENTS125MATL
KOD VÝR.:1009214
EAN.:4823016217929
KOD KRAT.:MGLC200045/WW
KOD VÝR.:LC200045-OPv00-E14-2700K
EAN.:4892657100341
KOD KRAT.:MGLA10080
KOD VÝR.:LA10080
EAN.:4892657096859
KOD KRAT.:SI1L67
KOD VÝR.:1L67
EAN.:8592718028718
KOD KRAT.:BEP4535
KOD VÝR.:1440004901
EAN.:8592920080078
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena