RAYTECH gelová krabička GelBox ISAAC IPx8 ;30x24x23mm
KOD KRAT.:RTISAAC
KOD VÝR.:ISAAC
EAN.:8594031136200
| Výrobce: | |
| Výrobce | WAGO |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4055143619257 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 155 mm |
| Podskupina zboží | Svorkovnice |
| přepravní rozměr cm | 26 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 260 mm |
| Výška balení | 63 mm |
| EAN | 4055143619257 | set | 12 | set |
| KOD | WG887-953 | set | 12 | set |
KOD KRAT.:RTISAAC
KOD VÝR.:ISAAC
EAN.:8594031136200
KOD KRAT.:BEJ0199
KOD VÝR.:2504200100
EAN.:8595025316387
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena