MODUS nouzové svítidlo LED LOVATO-P 1x3W SA/1h. IP20 podhl; U-univ. optika
KOD KRAT.:MOLVPU/3W/C/1/SA/X/W
KOD VÝR.:OZN/LVPU/3W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902448948829
| Výrobce: | |
| Výrobce | WAGO |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8594031136101 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 61 mm |
| Podskupina zboží | Svorkovnice |
| přepravní rozměr cm | 6.1 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 18 mm |
| Výška balení | 26 mm |
| EAN | 4044918526524 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8594031136101 | ks | 1 | ks |
| KOD | WG773-332 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOLVPU/3W/C/1/SA/X/W
KOD VÝR.:OZN/LVPU/3W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902448948829
KOD KRAT.:PHLEDH8720169230095
KOD VÝR.:872016923009500
EAN.:8720169230095
KOD KRAT.:MDSBC3.2/1.6
KOD VÝR.:RCACS 3,2/1,6-1000
EAN.:8591120048598
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/WW
KOD VÝR.:872790097044900
EAN.:8727900970449
KOD KRAT.:AMINS52103
KOD VÝR.:INS52103
EAN.:3606489818913
KOD KRAT.:SIPB31
KOD VÝR.:PB31
EAN.:8592718026332
KOD KRAT.:PHLEDFP6.5W/827/BL
KOD VÝR.:8718699762292
EAN.:8718699762292
KOD KRAT.:MOESO4000RMKN4ND
KOD VÝR.:ESO4000RMKN4ND
EAN.:8596099005191
KOD KRAT.:AMA9C30815
KOD VÝR.:A9C30815
EAN.:3606480091971
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena