PANLUX zvonek bezdrátový H-108M 32melod. 230V IP44 ;bílá/modrá
KOD KRAT.:PNH-108/M
KOD VÝR.:H-108/M
EAN.:8595216601605
| Výrobce: | |
| Výrobce | VARTA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008496987528 |
| Váha | 133,8 g kg |
| Rozměry | 45x163,5 mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Krytí | IPX4 |
| Materiál | Kov |
| Napájení svítilny | 2xAA |
| Podskupina zboží | ruční |
| přepravní rozměr cm | 12 cm |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Světelný tok | 40 lm |
| Užití | ruční |
| Barevné provedení | Aluminium |
| EAN | 4008496987528 | ks | 1 | ks |
| KOD | VA16632 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008496987535 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PNH-108/M
KOD VÝR.:H-108/M
EAN.:8595216601605
KOD KRAT.:KKLPK80X25_HD
KOD VÝR.:LPK 80X25_HD
EAN.:8595057616318
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena