Schneider rozvodnice pod omítku Easy9.EU 24mod. IP40 průhledná dvířka bílá N/PE
KOD KRAT.:AMEZ9EUA212
KOD VÝR.:EZ9EUA212
EAN.:3606486369999
| Výrobce: | |
| Výrobce | VARTA |
|---|---|
| Produktová řada | Ready2Use |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008496550616 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Kapacita | 800 mAh |
| Nabíjecí | ANO |
| Napětí | 1.2 V |
| náplň | NiMH |
| Označení IEC | HR03 |
| Označení zdroje | AAA |
| Podskupina zboží | nabíjecí baterie |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 8 mm |
| KOD | VA56703 | bli | 5 | bli |
| EAN | 4008496550616 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:AMEZ9EUA212
KOD VÝR.:EZ9EUA212
EAN.:3606486369999
KOD KRAT.:PHIH8719514341357
KOD VÝR.:871951434135700
EAN.:8719514341357
KOD KRAT.:SASPCLT35120R
KOD VÝR.:CLT.10.2110R
EAN.:8014748306135
KOD KRAT.:AMNU800218
KOD VÝR.:NU800218
EAN.:3606489458331
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena