ABB vidlice úhlová 2P+PE 250V/16A ;černá
KOD KRAT.:AB5536-2159 N
KOD VÝR.:5536-2159 N
EAN.:8595017292835
| Výrobce: | |
| Výrobce | TYMPOL |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5906197307913 |
| Balení | 40 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 50 mm |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 20 mm |
| EAN | 5906197307913 | ks | 1 | ks |
| KOD | FPZN11 | ks | 1 | ks |
| EAN | 5907522199111 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB5536-2159 N
KOD VÝR.:5536-2159 N
EAN.:8595017292835
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena