DURACELL baterie alkalická PLUS NEW 9V/6LR61/MN1604 ;BL1
KOD KRAT.:DRMN1604PBL1
KOD VÝR.:5000394142190
EAN.:5000394142190
| Výrobce: | |
| Výrobce | TYMPOL |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5907570000926 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 50 mm |
| KOD | FPR270 | ks | 1 | ks |
| EAN | 5907570000926 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:DRMN1604PBL1
KOD VÝR.:5000394142190
EAN.:5000394142190
KOD KRAT.:OSTHNS36OFR
KOD VÝR.:4052899084018
EAN.:4052899084018
KOD KRAT.:SIWM19
KOD VÝR.:WM19
EAN.:8592718024543
KOD KRAT.:HTRPV23b
KOD VÝR.:V272
EAN.:8595614709309
KOD KRAT.:MO411125852
KOD VÝR.:411125852
EAN.:8596099026691
KOD KRAT.:PHIH17429/30/P7
KOD VÝR.:8718696170489
EAN.:8718696170489
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:PHI31246/31/P0
KOD VÝR.:8718696169414
EAN.:8718696169414
KOD KRAT.:BER5060
KOD VÝR.:1804300100
EAN.:8595025317551
KOD KRAT.:OSH64571240V
KOD VÝR.:4050300283388
EAN.:4050300283388
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena