GP baterie zinko-chlorid. GREENCELL AA/R6/15G ;4-shrink
KOD KRAT.:GPZR6
KOD VÝR.:1012204000
EAN.:4891199000119
| Výrobce: | |
| Výrobce | TESLAMP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595557032076 |
| Balení | 100 ks |
| Váha | 0.05 kg |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | čirá |
| Délka balení | 65 mm |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 12.3 cm |
| Příkon | 200 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 65 mm |
| Výška balení | 123 mm |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 2900 lm |
| Tvar zdroje | klasická žárovka |
| Životnost | 1000 hod |
| EAN | 8595557032076 | ks | 1 | ks |
| EAN | 18595557032073 | bal | 4 | ks |
| KOD | TESZKL200 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595557032144 | ks | 1 | ks |
| EAN | 18595557032141 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:GPZR6
KOD VÝR.:1012204000
EAN.:4891199000119
KOD KRAT.:PHIH8719514342347
KOD VÝR.:871951434234700
EAN.:8719514342347
KOD KRAT.:PHL16/830ECO
KOD VÝR.:871150026857040
EAN.:8711500268570
KOD KRAT.:PH8719514459472
KOD VÝR.:871951445947200
EAN.:8719514459472
KOD KRAT.:PH8719514452381
KOD VÝR.:871951445238100
EAN.:8719514452381
KOD KRAT.:KACYKY2D1.5
KOD VÝR.:CYKY-O 2x1.5
EAN.:5907802014486
KOD KRAT.:PHH8719514866553
KOD VÝR.:871951486655300
EAN.:8719514866553
KOD KRAT.:PH8719514459458
KOD VÝR.:871951445945800
EAN.:8719514459458
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena