PHILIPS svít.down.LED Peridot Rec Kit Rd 7W WH 5pk
KOD KRAT.:PHI8721103037138
KOD VÝR.:872110303713800
EAN.:8721103037138
| Výrobce: | |
| Výrobce | ELEMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8592847001125 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 1000 mm |
| Podskupina zboží | Svorkovnice |
| přepravní rozměr cm | 100 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 9 mm |
| Výška balení | 7 mm |
| KOD | EE1000102 | m | 2 | m |
| EAN | 8592847001125 | ks | 1 | m |
KOD KRAT.:PHI8721103037138
KOD VÝR.:872110303713800
EAN.:8721103037138
KOD KRAT.:MOQP2A600/700DALIT
KOD VÝR.:QP2A600/700DALIT
EAN.:8596099027353
KOD KRAT.:MGLA10056
KOD VÝR.:LA10056
EAN.:4892657089615
KOD KRAT.:PHI8721103105035
KOD VÝR.:872110310503500
EAN.:8721103105035
KOD KRAT.:PHI8721103037114
KOD VÝR.:872110303711400
EAN.:8721103037114
KOD KRAT.:ENCR2450B2
KOD VÝR.:7638900381795
EAN.:7638900381795
KOD KRAT.:OS4099854454561
KOD VÝR.:4099854454561
EAN.:4099854454561
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena