BETTERMANN krabice na omítku T 100 150x116x67mm IP66 ;šedá
KOD KRAT.:OB2007077
KOD VÝR.:2007077
EAN.:4012195246794
| Výrobce: | |
| Výrobce | SPELSBERG |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4013902110162 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 140 mm |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 14 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 140 mm |
| Výška balení | 79 mm |
| Krytí | IP65 |
| EAN | 4013902110162 | ks | 1 | ks |
| KOD | SP81041001 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OB2007077
KOD VÝR.:2007077
EAN.:4012195246794
KOD KRAT.:BEP0110
KOD VÝR.:1901011000
EAN.:8595025302151
KOD KRAT.:BEK1821.2
KOD VÝR.:1804000601
EAN.:8592920086049
KOD KRAT.:BEP0115
KOD VÝR.:1901010500
EAN.:8595025302137
KOD KRAT.:BEP0115R
KOD VÝR.:1901010504
EAN.:8592920112380
KOD KRAT.:KCHDK2B
KOD VÝR.:HDK2B
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena