SOLIGHT LED pásek s testerem. 5m.s 12V adaptérem. 4.8W/m. IP20. teplá bíl
KOD KRAT.:SIWM51-20T
KOD VÝR.:WM51-20T
EAN.:8592718013219
| Výrobce: | |
| Výrobce | SPELSBERG |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4013902021284 |
| Balení | 40 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 130 mm |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 13 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 85 mm |
| Výška balení | 37 mm |
| EAN | 4013902021284 | ks | 1 | ks |
| KOD | SP33391601 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SIWM51-20T
KOD VÝR.:WM51-20T
EAN.:8592718013219
KOD KRAT.:OSTHG100PICO9
KOD VÝR.:4050300231310
EAN.:4050300231310
KOD KRAT.:PHLEDG41.7/827
KOD VÝR.:8720169300491
EAN.:8720169300491
KOD KRAT.:EAPF6-25/4/003
KOD VÝR.:286504
EAN.:4015082865047
KOD KRAT.:AB1SLM004102A1108
KOD VÝR.:1SLM004102A1108
EAN.:8000126160703
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena