OSRAM předřad. elektron. QUICKTRONIC PROFESSIONAL QTP-Optimal 2x18-40/220-240
KOD KRAT.:OSQTPO21840
KOD VÝR.:4008321873767
EAN.:4008321873767
| Výrobce: | |
| Výrobce | SOLIGHT |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 30 ks |
| EAN | 8592718000677 |
| Váha | .29 kg |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | černá/červená |
| Kapacita | 800mAh mAh |
| Materiál | plast |
| Napájení svítilny | nabíjecí |
| Podskupina zboží | ruční |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Užití | ruční |
| Krytí | IP20 |
| Světelný tok | 65 lm |
| EAN | 8592718000677 | ks | 1 | ks |
| KOD | SIWN10 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSQTPO21840
KOD VÝR.:4008321873767
EAN.:4008321873767
KOD KRAT.:SEZSPE7ZE
KOD VÝR.:PE 7 ZE
EAN.:5907484332878
KOD KRAT.:PHI8721103110053
KOD VÝR.:872110311005300
EAN.:8721103110053
KOD KRAT.:DRLR44BL2
KOD VÝR.:5000394504424
EAN.:5000394504424
KOD KRAT.:BEPM1011
KOD VÝR.:1914090072
EAN.:8595025389916
KOD KRAT.:MGLA10027
KOD VÝR.:LA10027
KOD KRAT.:MOETE/1W/B/1/SA/ATWH
KOD VÝR.:OZN/ETE/1W/B/1/SA/AT/WH
EAN.:5902448932712
KOD KRAT.:KNGU10
KOD VÝR.:00402
EAN.:5905339004024
KOD KRAT.:BEN3113
KOD VÝR.:1703225021
EAN.:8592920064115
KOD KRAT.:VAHV399BL1
KOD VÝR.:V399
EAN.:4008496245772
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena