ENERGIZER baterie nabíjecí UNIVERSAL 500mAh AAA/HR03 ;BL4
KOD KRAT.:ENRC03UN500BL4
KOD VÝR.:7638900424256
EAN.:7638900424256
| Výrobce: | |
| Výrobce | SOLIGHT |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592718020064 |
| Rozměry | 35x35x144mm |
| Balení | 40 ks |
| Technické parametry: | |
| Dosvit | 73 m |
| Kapacita | 2200mAh mAh |
| Materiál | Kov |
| Napájení svítilny | nabíjecí |
| Podskupina zboží | ruční |
| pozn. | fokus |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Užití | ruční |
| Barevné provedení | černá |
| Krytí | IP44 |
| Světelný tok | 600 lm |
| EAN | 8592718020064 | ks | 1 | ks |
| KOD | SIWN22 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:ENRC03UN500BL4
KOD VÝR.:7638900424256
EAN.:7638900424256
KOD KRAT.:BEEV105
KOD VÝR.:2617010500
EAN.:8592920006962
KOD KRAT.:EAZ-MS-1.0/3
KOD VÝR.:248406
EAN.:4015082484064
KOD KRAT.:OSA64193
KOD VÝR.:4050300001470
EAN.:4050300001470
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena