MODUS nouzové svítidlo LED HELIOS-SP 2x3W SE/1h. IP65;
KOD KRAT.:MOHSP/2x3W/C/1/SE/X/
KOD VÝR.:OZN/HSP/2x3W/C/1/SE/X/TR/OTW
EAN.:5902448911922
| Výrobce: | |
| Výrobce | SOLIGHT |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592718026707 |
| Rozměry | 40x40x166mm |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Kapacita | 2800mAh mAh |
| Materiál | Kov |
| Napájení svítilny | nabíjecí |
| Podskupina zboží | ruční |
| pozn. | fokus |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Užití | ruční |
| Barevné provedení | černá |
| Krytí | IP44 |
| Světelný tok | 1000 lm |
| KOD | SIWN34 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592718026707 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOHSP/2x3W/C/1/SE/X/
KOD VÝR.:OZN/HSP/2x3W/C/1/SE/X/TR/OTW
EAN.:5902448911922
KOD KRAT.:PHI8721103039958
KOD VÝR.:872110303995800
EAN.:8721103039958
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena