LEDVANCE LED žárovka filament PFM A60 3.4W/40W E27 2700K 470lm Dim 15Y opál
KOD KRAT.:OS4099854463693
KOD VÝR.:4099854463693
EAN.:4099854463693
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854067433 |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | OS4099854067433 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854067433 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854067440 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854463693
KOD VÝR.:4099854463693
EAN.:4099854463693
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena