OSRAM DECOR CIRCLE 3XPEND PL 20W CLICKCCTOSRAM
KOD KRAT.:OS4099854459047
KOD VÝR.:4099854459047
EAN.:4099854459047
| Výrobce: | |
| Výrobce | SEZ |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8585007324691 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 50 mm |
| Podskupina zboží | Svorkovnice |
| přepravní rozměr cm | 5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 50 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| Způsob montáže | Přímá montáž |
| Barevné provedení | černá |
| KOD | SEZ6304-11 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8585007324691 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8584128105615 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854459047
KOD VÝR.:4099854459047
EAN.:4099854459047
KOD KRAT.:OS4099854358968
KOD VÝR.:4099854358968
EAN.:4099854358968
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena