Schneider rozvodnice na omítku Spacial 0mod. IP66 plná dvířka šedá ocelová+zámek
KOD KRAT.:AMNSYS3D5425P
KOD VÝR.:NSYS3D5425P
EAN.:3606480159411
| Výrobce: | |
| Výrobce | SEZ |
|---|---|
| Produktová řada | STILO |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5999547616162 |
| Rozměry | 220x360x100mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 100 mm |
| Krytí | IP30 |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| pozn. | N/PE |
| přepravní rozměr cm | 36 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 360 mm |
| Výška balení | 220 mm |
| Počet modulů | 18 |
| EAN | 5999547616162 | ks | 1 | ks |
| KOD | SEZSTI616-18 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMNSYS3D5425P
KOD VÝR.:NSYS3D5425P
EAN.:3606480159411
KOD KRAT.:SEZIZVZ3253
KOD VÝR.:IZVZ3253
EAN.:8585007367544
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena