PHILIPS nástěnné svítidlo LED myGarden Petronia 12W 1200lm/840 IP44 ;antracit
KOD KRAT.:PHI17394/93/P3
KOD VÝR.:8718696166017
EAN.:8718696166017
| Výrobce: | |
| Výrobce | SEZ |
|---|---|
| Produktová řada | STILO |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5999547616155 |
| Rozměry | 200x256x95mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 95 mm |
| Krytí | IP30 |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| pozn. | N/PE |
| přepravní rozměr cm | 25.6 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 256 mm |
| Výška balení | 200 mm |
| Počet modulů | 12 |
| EAN | 5999547616155 | ks | 1 | ks |
| KOD | SEZSTI615-12 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI17394/93/P3
KOD VÝR.:8718696166017
EAN.:8718696166017
KOD KRAT.:PHIW8719514554597
KOD VÝR.:871951455459700
EAN.:8719514554597
KOD KRAT.:BESB3015
KOD VÝR.:2333130150
EAN.:8595025375766
KOD KRAT.:EA80D125Q
KOD VÝR.:80D125Q
EAN.:5027590490436
KOD KRAT.:KKKP67/3_KA
KOD VÝR.:KP 67/3_KA
EAN.:8595057650558
KOD KRAT.:HTRDUDA22
KOD VÝR.:V310
EAN.:8595614705004
KOD KRAT.:OSEDT/E16/830HF
KOD VÝR.:4058075822337
EAN.:4058075822337
KOD KRAT.:SIDA25
KOD VÝR.:DA25
EAN.:8592718018832
KOD KRAT.:KKPNE100X20_HB
KOD VÝR.:PNE 100X20_HB
EAN.:8595057624672
KOD KRAT.:BEP0315R
KOD VÝR.:1902030508
EAN.:8592920016428
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena