PHILIPS svít-sloup.LED Splay UE PD 4.3W 27K AN HV
KOD KRAT.:PHI8721103110053
KOD VÝR.:872110311005300
EAN.:8721103110053
| Výrobce: | |
| Výrobce | SEZ |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5907484332878 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 23 mm |
| Podskupina zboží | Svorkovnice |
| přepravní rozměr cm | 5.1 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 51 mm |
| Výška balení | 28 mm |
| EAN | 5907484332878 | ks | 1 | ks |
| KOD | SEZSPE7ZE | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI8721103110053
KOD VÝR.:872110311005300
EAN.:8721103110053
KOD KRAT.:DRLR44BL2
KOD VÝR.:5000394504424
EAN.:5000394504424
KOD KRAT.:BEPM1011
KOD VÝR.:1914090072
EAN.:8595025389916
KOD KRAT.:MGLA10027
KOD VÝR.:LA10027
KOD KRAT.:MOETE/1W/B/1/SA/ATWH
KOD VÝR.:OZN/ETE/1W/B/1/SA/AT/WH
EAN.:5902448932712
KOD KRAT.:KNGU10
KOD VÝR.:00402
EAN.:5905339004024
KOD KRAT.:BEN3113
KOD VÝR.:1703225021
EAN.:8592920064115
KOD KRAT.:VAHV399BL1
KOD VÝR.:V399
EAN.:4008496245772
KOD KRAT.:SIP102
KOD VÝR.:P102
EAN.:8592718025731
KOD KRAT.:AN211P/15X10/BILA
KOD VÝR.:5906194000954
EAN.:5906194000954
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena