OSMONT závěsné svítidlo ADRIA-2 1x100W E27 IP40; mosaz
KOD KRAT.:OMADR42154
KOD VÝR.:ADR42154
EAN.:8591728421540
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Produktová řada | UNICA |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480372711 |
| Rozměry | 36x45x45mm |
| Šířka | 85 |
| Výška | 80 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 56 mm |
| Druh strojku | datové zásuvky |
| Druh upevnění | Ostatní |
| Počet modulů | 2 |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 5.9 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 59 mm |
| Výška balení | 56 mm |
| Barevné provedení | Aluminium |
| Krytí | IP40 |
| Strojek/rámeček | strojek |
| EAN | 3606480372711 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMMGU341130 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13606480372718 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OMADR42154
KOD VÝR.:ADR42154
EAN.:8591728421540
KOD KRAT.:OSISAHORP26
KOD VÝR.:4058075575950
EAN.:4058075575950
KOD KRAT.:PHLEDP7W/WWF/E27/BL
KOD VÝR.:8718699772253
EAN.:8718699772253
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena