LEDVANCE LED zářivka SubstiTUBE M.Sensor EM T8 1.5m 19.3W/58W G13 3100lm/840 60Y
KOD KRAT.:OSEST8MSEM19.3840
KOD VÝR.:4099854045066
EAN.:4099854045066
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Unica System+ |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606489819231 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 135 mm |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| přepravní rozměr cm | 13.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 130 mm |
| Výška balení | 120 mm |
| Barevné provedení | antracit |
| EAN | 3606489819231 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMINS44009 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEST8MSEM19.3840
KOD VÝR.:4099854045066
EAN.:4099854045066
KOD KRAT.:SP50591101
KOD VÝR.:73291101
EAN.:4013902934881
KOD KRAT.:LG088021
KOD VÝR.:088021
EAN.:3414970755124
KOD KRAT.:MDSBB4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120093352
KOD KRAT.:HTRZPASKA30X4
KOD VÝR.:Z250
EAN.:8595614771009
KOD KRAT.:PHIH8719514343481
KOD VÝR.:871951434348100
EAN.:8719514343481
KOD KRAT.:KK2316/LPE-1_H100
KOD VÝR.:2316/LPE-1_H100
EAN.:8595057603707
KOD KRAT.:EAZ-SCH230/25-31
KOD VÝR.:248846
EAN.:4015082488468
KOD KRAT.:NAZTR740NBB
KOD VÝR.:362005000
EAN.:8595209902047
KOD KRAT.:WG2273-500
KOD VÝR.:2273-500
EAN.:8594031136095
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena