METRODIS dutinka zakončená bez izolace 6mm bal.100ks
KOD KRAT.:MDDN6-10/100
KOD VÝR.:DN6-10/100
EAN.:8594031136934
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Unica System+ |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606489452094 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 186 mm |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 18.6 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 179 mm |
| Výška balení | 79 mm |
| EAN | 3606489452094 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMNU122418 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MDDN6-10/100
KOD VÝR.:DN6-10/100
EAN.:8594031136934
KOD KRAT.:BEP5502
KOD VÝR.:1907010010
EAN.:8595025319739
KOD KRAT.:BES30110
KOD VÝR.:2333130121
EAN.:8592920107775
KOD KRAT.:KO193605002
KOD VÝR.:193605002
EAN.:4008220662905
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena