MODUS LED highbay OKTA 173W 24500lm/857 cir.plast IP65 ;ND
KOD KRAT.:MOOKTA8PC5V1/1400ND
KOD VÝR.:OKTA8PC5V1/1400ND
EAN.:8595073715514
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Produktová řada | UNICA |
| Logistické informace: | |
| Balení | 30 ks |
| EAN | 8420375127546 |
| Rozměry | 14x45x45mm |
| Šířka | 45 |
| Výška | 45 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | krémová |
| Barva RAL | 9010 |
| bezaholegový | ANO |
| Délka balení | 17 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 4.5 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 45 mm |
| Výška balení | 17 mm |
| Způsob montáže | zápustný (sádrokarton) |
| Krytí | IP40 |
| Strojek/rámeček | strojek |
| EAN | 8420375127546 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMMGU986625 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOOKTA8PC5V1/1400ND
KOD VÝR.:OKTA8PC5V1/1400ND
EAN.:8595073715514
KOD KRAT.:MOAXNR/6W/B/1/SE/X/W
KOD VÝR.:OZN/AXNR/6W/B/1/SE/X/WH/PO4
EAN.:5902448971131
KOD KRAT.:OSELSA152.5/515OR
KOD VÝR.:4058075433960
EAN.:4058075433960
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena