OSRAM LED zářivka SubstiTUBE E AC ST8E 1.2m 16W/36W G13 1800lm/840 30Y
KOD KRAT.:OSEST8EAM/16/840
KOD VÝR.:4058075817852
EAN.:4058075817852
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Produktová řada | Acti 9 |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480088575 |
| Rozměry | 85x18x70mm |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 85 mm |
| Druh strojku | stykač |
| Počet pólů | 2 |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| Proudová zátěž | 25 A |
| přepravní rozměr cm | 8.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 70 mm |
| Výška balení | 18 mm |
| Zástavbová hloubka | 43.5 |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 3606480088575 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13606480088572 | box | 11 | ks |
| KOD | AMA9C20732 | ks | 1 | ks |
| EAN | 43606480088573 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEST8EAM/16/840
KOD VÝR.:4058075817852
EAN.:4058075817852
KOD KRAT.:MOHEL/1W/C/1/SA/X/OP
KOD VÝR.:OZN/HEL/1W/C/1/SA/X/OP
EAN.:5902869504215
KOD KRAT.:OSIEMDL1001HMT
KOD VÝR.:AC363460045
EAN.:AC363460045
KOD KRAT.:MOZH/UNI4
KOD VÝR.:ZH/UNI4
EAN.:8596099057305
KOD KRAT.:MOSPMI1000KO4V2CB/ND
KOD VÝR.:SPMI1000KO4V2CB/ND
EAN.:8595073794366
KOD KRAT.:WG221-413
KOD VÝR.:0221-0413-2210413
EAN.:4050821808442
KOD KRAT.:FA39036
KOD VÝR.:39036
EAN.:8429760812265
KOD KRAT.:PHIH8719514338623
KOD VÝR.:871951433862300
EAN.:8719514338623
KOD KRAT.:MOTL/1W/C/1/SA/X/TR
KOD VÝR.:OZN/TL/1W/C/1/SA/X/TR
EAN.:5902448959665
KOD KRAT.:AB1SVR427041R0000
KOD VÝR.:1SVR427041R0000
EAN.:4016779661164
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena