VARTA baterie zinko-uhlik. SUPER.HEAVY.DUTY 2022 9V/6F22 ;BL1
KOD KRAT.:VA2022SLBL1
KOD VÝR.:2022
EAN.:4008496556427
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 3606480502842 |
| Rozměry | 45x88x53mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 44 mm |
| Podskupina zboží | Vačkové spínače |
| přepravní rozměr cm | 5.2 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 52 mm |
| Výška balení | 44 mm |
| EAN | 3389110888867 | ks | 1 | ks |
| EAN | 43606480502840 | box | 11 | ks |
| EAN | 3606480502842 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMZB4BS844 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:VA2022SLBL1
KOD VÝR.:2022
EAN.:4008496556427
KOD KRAT.:MOLLXL1LED600AL/LPH
KOD VÝR.:LLXL1LED600AL/LPH
EAN.:8595073780215
KOD KRAT.:PHPIEGU105.5W/840
KOD VÝR.:872790096461501
EAN.:8727900964615
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena