MODUS stropnice BRSB 20W 2000lm/840 IP44;opál 285mm
KOD KRAT.:MOBRSB4KO300V6/ND/20
KOD VÝR.:BRSB4KO300V6/ND/2000
EAN.:8596099054779
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 3389110089479 |
| Rozměry | 32x10x28mm |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 10 mm |
| Patice | NIL |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| přepravní rozměr cm | 2.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 25 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| Způsob montáže | Ostatní |
| KOD | AMZBE101 | ks | 1 | ks |
| EAN | 3389110089479 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13389110089476 | pck | 3 | ks |
| EAN | 43389110089477 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOBRSB4KO300V6/ND/20
KOD VÝR.:BRSB4KO300V6/ND/2000
EAN.:8596099054779
KOD KRAT.:OSVHIT2000/N/ESUPER
KOD VÝR.:4008321979063
EAN.:4008321979063
KOD KRAT.:OB2149010
KOD VÝR.:2149010
EAN.:4012195583936
KOD KRAT.:PHH8720169364868
KOD VÝR.:872016936486800
EAN.:8720169364868
KOD KRAT.:BEP01720
KOD VÝR.:1901212000
EAN.:8592920011034
KOD KRAT.:OS4099854455308
KOD VÝR.:4099854455308
EAN.:4099854455308
KOD KRAT.:AB5536-2159 N
KOD VÝR.:5536-2159 N
EAN.:8595017292835
KOD KRAT.:ENA544BL2
KOD VÝR.:7638900393354
EAN.:7638900393354
KOD KRAT.:OS4099854584428
KOD VÝR.:4099854584428
EAN.:4099854584428
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena