Poškozený obal
Schneider SEDNA rám.krycí čtyřnásobný beton
KOD KRAT.:AMSDD390804_pos
KOD VÝR.:SDD390804
EAN.:3606481483393
| Výrobce: | |
| Produktová řada | SEDNA |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| Balení | 90 ks |
| EAN | 3606481483393 |
| Rozměry | 10x85x298mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | beton |
| Délka balení | 8 mm |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 8.5 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | rámeček |
| Šířka balení | 85 mm |
| Výška balení | 8 mm |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 3606481483393 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMSDD390804 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMSDD390804_pos
KOD VÝR.:SDD390804
EAN.:3606481483393
KOD KRAT.:MDDI2.5-8
KOD VÝR.:DI 2.5-8
EAN.:8591120045351
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena