SPELSBERG rozvodnice na omítku TK PS 1309-8-o 0mod. IP66 plná dvířka šedá
KOD KRAT.:SP11090901
KOD VÝR.:11090901
EAN.:4013902150274
| Výrobce: | |
| Produktová řada | SEDNA |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8690495019858 |
| Rozměry | 150x50x110mm |
| Šířka | 85 |
| Výška | 80 |
| Balení | 8 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| bezaholegový | ANO |
| Délka balení | 150 mm |
| Materiál | plast |
| Počet klapek | 1 |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| Proudová zátěž | 10 A |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| Řazení vypínače | ř.5 |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 110 mm |
| Výška balení | 50 mm |
| Zást. hloubka krabice | 44 |
| Zástavbová hloubka | 12 |
| Způsob montáže | zápustný (sádrokarton) |
| Druh strojku | spínač |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Strojek/rámeček | komplet |
| EAN | 8690495019858 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMSDN0300221 | ks | 1 | ks |
| EAN | 28690495019852 | box | 11 | ks |
| EAN | 18690495019855 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:SP11090901
KOD VÝR.:11090901
EAN.:4013902150274
KOD KRAT.:MGLG7110/CD/E27
KOD VÝR.:LG7110-E27-6500K
EAN.:4892657099515
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena