instalační kabel CYKY-O 3x2.5mm (O) ; kruh.100m
KOD KRAT.:KACYKY3A2.5
KOD VÝR.:CYKY3A2.5
EAN.:8591043356701
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Easy9.EU |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606486370032 |
| Délka | 99 |
| Rozměry | 300x345x99mm |
| Šířka | 300 |
| Výška | 345 |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 99 mm |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| pozn. | N/PE |
| přepravní rozměr cm | 35 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 300 mm |
| Výška balení | 345 mm |
| Krytí | IP40 |
| Počet modulů | 24 |
| EAN | 3606486370032 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMEZ9EUB212 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13606486370039 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:KACYKY3A2.5
KOD VÝR.:CYKY3A2.5
EAN.:8591043356701
KOD KRAT.:OSF4099854593369
KOD VÝR.:4099854593369
EAN.:4099854593369
KOD KRAT.:KKKPR68/D_KA
KOD VÝR.:KPR 68/D_KA
EAN.:8595568932334
KOD KRAT.:KACGSG5C6
KOD VÝR.:H07RN-F5G6
EAN.:2029000026849
KOD KRAT.:OSTHNS30OFR
KOD VÝR.:4008321770301
EAN.:4008321770301
KOD KRAT.:DELXTS24-3
KOD VÝR.:XTS24-3
EAN.:6410014507244
KOD KRAT.:ENLR6LR61APBL1
KOD VÝR.:7638900297409
EAN.:7638900297409
KOD KRAT.:BEP4536
KOD VÝR.:1450000320
EAN.:8592920085646
KOD KRAT.:AMEPH6400121
KOD VÝR.:EPH6400121
EAN.:3606480527500
KOD KRAT.:PHLEDH8719514356658
KOD VÝR.:871951435665800
EAN.:8719514356658
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena