EMOS spínací adaptér mechanická 230 V/16 A max MH24 (1FD/2A) Kód:P5502
KOD KRAT.:BEP5502
KOD VÝR.:1907010010
EAN.:8595025319739
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Produktová řada | Mini Pragma |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480168062 |
| Rozměry | 155x28x86mm |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 25 mm |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| přepravní rozměr cm | 8.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 85 mm |
| Výška balení | 25 mm |
| Způsob montáže | zápustný (do dutých příček) |
| Barevné provedení | černá |
| Druh strojku | rozvodnice |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 43606480168060 | box | 11 | ks |
| EAN | 3606480168062 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMMIP99047 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEP5502
KOD VÝR.:1907010010
EAN.:8595025319739
KOD KRAT.:BES30110
KOD VÝR.:2333130121
EAN.:8592920107775
KOD KRAT.:KO193605002
KOD VÝR.:193605002
EAN.:4008220662905
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena