EMOS prodlužovák 4-zásuvkový 10m bez vypínače P0410C 250V/10A H05VV-F3Gx1mm
KOD KRAT.:BEP0410
KOD VÝR.:1902041000
EAN.:8595025301079
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 3389110909937 |
| Rozměry | 54x45x34mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 54 mm |
| Podskupina zboží | Vačkové spínače |
| přepravní rozměr cm | 5.4 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 34 mm |
| Výška balení | 45 mm |
| KOD | AMZB5AW33 | ks | 1 | ks |
| EAN | 3389110909937 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEP0410
KOD VÝR.:1902041000
EAN.:8595025301079
KOD KRAT.:BEP0511
KOD VÝR.:1902050150
EAN.:8595025309457
KOD KRAT.:KCNH06
KOD VÝR.:NH06
KOD KRAT.:BEP1410
KOD VÝR.:1902141000
EAN.:8595025301536
KOD KRAT.:KCKVDDHS12250B
KOD VÝR.:KVDDHS12/250B
KOD KRAT.:KCNH05
KOD VÝR.:NH05
KOD KRAT.:BEP084501
KOD VÝR.:1908245003
EAN.:8595025392657
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena